محل تبلیغات شما

چند روز پیش یه اتفاق جالبی برام افتاد. توی تلگرام برام دعوتنامه اومد که صبح جمعه به همراه همسر و زهرا توی یه جلسه ای  شرکت کنم.

موضوع جلسه هم زندگی چندهمسری بود.

خب؛ جمعه روز زهرا بود و همسر قبول نکرد همراهم بیاد. منتهی وقتی دختر کوچکم تصمیم گرفت به همراه باباش بره خونه ی زهرا، همسر قبول کرد. گفت من دخترکم رو می برم تا شما هم به اون جلسه بتونی بری.

راستش از همکاری همسرم خوشم اومد.ته دلم هم مایل نبودم همسر و زهرا به جلسه بیان.به هرحال اولین جلسه بود و من از فضای اون مطلع نبودم.

این جلسه از طرف موسسه حسنا تشکیل شده بود. جلسات قبلی ، توی تهران و قم و شمال برگزار شده بود و این بار اومده بودن سراغ اصفهان.

هدف این موسسه ، تبلیغ مثبت برای زندگی چند همسری بود.

از ادمهای موفق دعوت می کردند توی جلسات شرکت کنند.

علت تعدد زوجاتش بررسی می شد.‌مثبت ک منفی هاش رصد می شد و در پایان راهکار براش ارائه می شد.

هدف این تبلیغ،کمک به دختران سن بالا و زنهای مطلقه ی جوان و بیوه های جوان بود.

وقتی توی جلسه بودم، یاد کامنترها می افتادم که مدام به من می گفتن داری تبلیغ می کنی و من رو منع می کردند

خب؛ کلمنترهای مخالف ، الان کجای مجلس نشسته ان؟ کجایید ببینید که این کار داره به طور علنی و سیستمی و هدفمند تبلیغ میشه؟

به نظر شماها دیگه وقتش نیست واقع بینانه به اطراف مون نگاه کنیم؟

توی جلسه مطرح شد که قانون رضایت کتبی زن اول هم برداشته شده. من خبر نداشتم.ولی توی جلسه مطرح شد که چندتا تز این اقایون و خانم ها به سراغ نمایندگان مجلس شهرشون رفته اند و با دلیل و سند اون نماینده رو قانع کردند که بره مجلس و اون قانون رضایت کتبی زن اول رو لغو کنند. ظاهرا موفق هم شده بودند.

طوری که یکی شون می گفت من همین الان قاضی،محضر دار ، دفترخونه،سراغ دارم که خیلی راحت و بدون دردسر ازدواج دوم رو به ثبت می رسونه.

خیلی بحث و گفتگو شد.خیلی دوست داشتم اینجا بنویسم. ولی نه وقتش هست و نه مجالش.

این هم از این!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها